Komfort, innowacja, jakość

szeroka oferta akcesorii meblowych

AMIX to nowoczesna, prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się firma, która doskonale zna potrzeby swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Oferowane przez nas akcesoria meblowe pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz minimalizację wykonywanych czynności.

Dowiedz się więcej

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

+ 48 85 742 14 75
 • Od 1997 roku dostarczamy nowoczesne akcesoria meblowe

  Znajomość światowych trendów pozwala nam oferować produkty na miarę potrzeb współczesnego człowieka, ceniącego minimalizm z domieszką tradycji, czystość formy i funkcjonalność. Główną gałęzią naszej działalności są wysokiej klasy akcesoria meblowe do kuchni, łazienki i garderoby.

 • Szeroki wybór zawiasów meblowych

  Zawias hydrauliczny AGV NOVA z opatentowanym, nowym systemem cichego domyku, który całkowicie eliminuje ten problem. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, zawiasy są zawsze wysokiej jakości i idealnych wymiarów. Wykonane z doskonałej jakości stali i poddane zaawansowanemu technologicznie procesowi galwanizacji. Dwukrotnie mocniejszy niż w dotychczas stosowanych zawiasach, system cichego domykania. Elegancki design, zawias wraz z prowadnikiem tworzą harmonijną całość.

 • Powiew luksusu w Twoim domu, System półek i wieszaków – Exclusive

  Nowa linia Exclusive firmy Amix zawiera szereg funkcjonalnych elementów wyposażonych w prowadnice z systemem cichego domyku i pełnego wysuwu, które pozwalają na szybki i pełny wgląd do całej ich zawartości. Czternaście produktów w eleganckim perłowo-białym kolorze, z elementami szkła, chromowanej stali lub rattanu syntetycznego. Szafa wnękowa bądź garderoba wzbogacona o ww. akcesoria pozwoli nam z zrezygnować z pozostałych mebli do przechowywania ubrań jak na przykład komody, szafki na buty czy innych mebli zbędnie zajmujących przestrzeń.

 • Funkcjonalne ledy o długiej żywotności

  Oświetlenie ledowe sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach mieszkań, sklepów czy placówek publicznych. Oprawy i żarówki LED charakteryzują się wysoką estetyką oraz bardzo dobrą jakością materiałów, z których zostały wykonane. Ich atutem jest energooszczędność (zużywają mało energii przy jednocześnie wysokich parametrach świetlnych) oraz możliwość dynamicznego sterowania. Cechuje je wysoka intensywność i efektywność świetlna, długa żywotność – do 50 000 godzin oraz łatwy sposób montażu.

 • Szeroki wybór profili aluminiowych, szyn, torów górnych oraz dolnych

  Systemy do drzwi przesuwnych to uniwersalność połączona z doskonałą ergonomią. Cechuje je również prosty montaż, wysokiej jakości materiały oraz doskonałe wykonanie. Bogata paleta barwna umożliwia dopasowanie do każdego wnętrza. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu odbiorców, asortyment profili oraz torów został poszerzony o nowe kolory w połysku: aluminium, chrom, biały, czarny, koniak, orzech, szampan, złoto, grafit, srebrny oraz złoty dąb.

Nasze rozwiązania łączą tradycję z nowoczesnością

Znajomość światowych trendów pozwala nam oferować produkty na miarę potrzeb współczesnego człowieka, ceniącego minimalizm z domieszką tradycji, czystość formy i funkcjonalność. Główną gałęzią naszej działalności są wysokiej klasy akcesoria meblowe do kuchni, łazienki i garderoby. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo m.in.:

 • zawiasy meblowe
 • prowadnice kulkowe i rolkowe
 • nogi do mebli
 • gałki meblowe
 • uchwyty meblowe
 • wieszaki meblowe
 • systemy drzwi przesuwnych
 • wkłady do szuflad
 • i inne

Dowiedz się więcej