Komfort, innowacja, jakość

szeroka oferta akcesorii meblowych

AMIX to nowoczesna, prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się firma, która doskonale zna potrzeby swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Oferowane przez nas akcesoria meblowe pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz minimalizację wykonywanych czynności.

Dowiedz się więcej

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

+ 48 85 742 14 75

AMIX® sp. j.

15-694 Białystok, Fasty
ul. Szosa Knyszyńska 6

NIP 966-11-86-087

REGON 050565950 

Pn. - Pt. 8:00 - 16:00
Tel. +48 85 742 14 75
Fax +48 85 742 70 35
amix@amix.pl


SKLEP INTERNETOWY

Krzysztof Piotrowski
sklep@amix.pl
aukcje allegro - amix_pl
Tel. + 48 85 662 98 50
Dział obsługi Klienta:
Pn. - Pt. 8:00 - 16:00

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Grzegorz Staśkiewicz
grzegorz.staskiewicz@amix.pl
Tel. +48 600 22 41 19
Region północno-wschodni


Bartosz Kolczyński
bartosz.kolczynski@amix.pl
Tel. +48 668 11 58 00
Region centralno-południowy


Krzysztof Kielmas
krzysztof.kielmas@amix.pl
Tel. +48 698 69 59 51
Region zachodni


Marcin Baj
marcin.baj@amix.pl
Tel. +48 795 37 00 78
Region południowy

SALA SPRZEDAŻOWA

Tel. +48 85 662 98 51
Tel. +48 85 662 98 52
Tel. +48 85 662 98 53


SPRZEDAŻ HURTOWA

Adrian Martyniuk
adrian.martyniuk@amix.pl
Tel. +48 85 662 98 44
Fax +48 85 653 00 43


Dariusz Remża
dariusz.remza@amix.pl
Tel. +48 85 662 98 55
Fax +48 85 653 00 43


DZIAŁ EKSPORTU

Paweł Karpowicz
pawel.karpowicz@amix.pl
Tel. +48 85 662 98 48


Krzysztof Barszczewski
krzysztof.barszczewski@amix.pl
Tel. +48 85 662 98 60

DZIAŁ IMPORTU

Adrian Fraind
adrian.fraind@amix.pl
Tel. +48 85 662 98 57


KSIĘGOWOŚĆ

Barbara Jarmoszko
barbara.jarmoszko@amix.pl
Tel. +48 85 662 98 47

Wyślij wiadomość

 

Wszelkie pytania dotyczące produktów i zamówień

Jeśli pojawił się problem techniczny na tej stronie