Komfort, innowacja, jakość

szeroka oferta akcesorii meblowych

AMIX to nowoczesna, prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się firma, która doskonale zna potrzeby swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Oferowane przez nas akcesoria meblowe pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz minimalizację wykonywanych czynności.

Dowiedz się więcej

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

+ 48 85 742 14 75

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

Telefon:+48 85 742 14 75

PEKI - Podpórka do półki szklanej

1,76 zł brutto

Więcej informacji

PEKI - techniczna podpórka do półek szklanych o grubości od 4 do 10 mm. Umożliwia transport mebli bez demontażu półek gwarantując bezpieczeństwo. Składa się z dwóch elementów odlewanych ze stopu cynku: korpusu z podkładką silikonową wraz z elementem blokującym oraz górnego wspornika, który w zależności od regulacji posuwa się ku korpusowi, aż do momentu idealnego dopasowania do grubości szkła.

Półkę wkładamy do korpusu po przekątnej, po opuszczeniu na dolną część podpórki nakładamy jej górną część na półkę. Blokowanie i odblokowanie półki następuje poprzez przekręcenie o 90° wkrętakiem krzyżakowym śruby kontrującej. Zgodna z Europejską Normą UNI EN 14749/05.


Karta produktu