Komfort, innowacja, jakość

szeroka oferta akcesorii meblowych

AMIX to nowoczesna, prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się firma, która doskonale zna potrzeby swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Oferowane przez nas akcesoria meblowe pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz minimalizację wykonywanych czynności.

Dowiedz się więcej

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

+ 48 85 742 14 75

Prestashop Modules

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

Telefon:+48 85 742 14 75

KALABRONE - Podpórka półki

31,23 zł brutto

Więcej informacji

KALABRONE - dekoracyjna podpórka do półek wolnowiszących. Świeże, nowoczesne wzornictwo, idealna zarówno do półek szklanych jak i z płyty meblowej. Półka jest zaciśnięta pomiędzy dwoma warstwami prążkowanego tworzywa sztucznego od góry i od dołu. Przydatna metoda do perfekcyjnego i trwałego przymocowania wsporników do ściany.

Nowy, opatentowany sposób regulacji nachylenia półki, przy pomocy śrubkręta krzyżakowego, już z zamontową półką. Pasuje do półek od 8 do 30 mm grubości. Jej solidna konstrukcja gwarantuje nośność do 25 kg na sztukę (ok. 50 kg na parę) przy głębokości półki 320 mm. Biała, plastikowa zaślepka zakrywa śrubę zaciskową. Materiał: stopc cynku, miękka guma, tworzywo sztuczne.


KALABRONE posiada dwie regulacje:
w pionie - poprzez owalny otwór umieszczony w górnej części podpórki
nachylenia - dzięki śrubie regulacyjnej umieszczonej w dolnym wsporniku

Karta produktu