Komfort, innowacja, jakość

szeroka oferta akcesorii meblowych

AMIX to nowoczesna, prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się firma, która doskonale zna potrzeby swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Oferowane przez nas akcesoria meblowe pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz minimalizację wykonywanych czynności.

Dowiedz się więcej

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

+ 48 85 742 14 75

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

Telefon:+48 85 742 14 75

INTEGRATO Z - Stopka z regulacją

2,89 zł brutto

Więcej informacji

INTEGRATO Z - stopka z regulacją mająca zastosowanie w ciężkich szafach, regałach i meblach modułowych. Stworzona z myślą o meblach z mocno obciążonym dnem. Do zamontowania w wieńcu dolnym. Regulacja jest możliwa przez otwór ø 8 mm w wieńcu dolnym, przy użyciu klucza imbusowego S6 lub przy pomocy śrubokręta.

Metalowa nóżka z niezależnym plastikowym ślizgiem, ułatwiającym regulację oraz zapobiegającym porysowaniu podłogi. Dodatkowo plastikowa zaślepka do zamaskowania otworu regulacjnego wewnątrz mebla. Wykonana ze stopu cynku i tworzywa sztucznego. Maksymalne obciążenie - 175 kg / szt. ; zakres regulacji - 7-17 mm. Testowane zgodnie z wymaganiami włoskiego instytutu CATAS.

Karta produktu