Komfort, innowacja, jakość

szeroka oferta akcesorii meblowych

AMIX to nowoczesna, prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się firma, która doskonale zna potrzeby swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Oferowane przez nas akcesoria meblowe pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz minimalizację wykonywanych czynności.

Dowiedz się więcej

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

+ 48 85 742 14 75

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

Telefon:+48 85 742 14 75

KIMANA - Zawias do barku

19,93 zł brutto

Więcej informacji

KIMANA - nowy zawias stworzony do opuszczanych klap (fronty barkowe). Unikalny sposób pracy zawiasu umożliwia otwarcie drzwi nawet, gdy dno szafki znajduje się na tym samym poziomie co blat. Niewielkie wymiary (otwór ø 26 mm w dnie szafki i froncie) oraz minimalistyczny i elegancki design tworzą funkcjonalny, jedyny w swoim rodzaju zawias.

Rozwiązanie, które zapewnia idealny ruch i ustawienie frontu szafki przy różnych kombinacjach grubości frontu i korpusu. Regulacja zawiasu ukryta pod zaślepką, możliwa za pomocą wkrętaka PZ 2. Wkręty montowane są pod kątem prostym, dzięki czemu możliwy jest montaż do ramek aluminiowych. Materiał: stop cynku, stal.


Karta produktu