Komfort, innowacja, jakość

szeroka oferta akcesorii meblowych

AMIX to nowoczesna, prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się firma, która doskonale zna potrzeby swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Oferowane przez nas akcesoria meblowe pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz minimalizację wykonywanych czynności.

Dowiedz się więcej

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

+ 48 85 742 14 75

Prestashop Modules

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

Telefon:+48 85 742 14 75

PK2 - Wspornik do podpórki

0,00 zł brutto

Więcej informacji

PK2 - nowy typ złącza konstrukcyjnego do mebli z mocowaniem strukturalnym. Można zastosować je zarówno do wieńców górnych i dolnych. Odpowiedni do dużych i ciężkich mebli: szaf, bilbliotek, mebli biurowych oraz mebli do samodzielnego montażu. Składa się z dwóch oddzielnych elementów: bocznego wspornika odlewanego ze stopu cynku oraz plastikowego mocowania wpuszczanego do półki z metalową blokadą w środku.

Aby zamontować półkę należy wcisnąć ją pionowo na zamontowany wcześniej wspornik, aż do momentu kliknięcia. W celu uzyskania połączenia półek i górnego wieńca z bokiem, należy przykręcić mimośród o 90° od spodu. Opcjonalnie przez otwór ⌀ 8 mm można zamontować dolny wieniec poprzez przykręcenie mimośrodu o 90° od góry. Zgodny z Europejską Normą UNI EN 14749/05.

Ważne! Asortyment dostępny w sprzedaży wyłącznie dla odbiorców hurtowych.

Zestaw składa się z:

podpórki półki, kolor - aluminium

wspornika do półki, kolor - nikiel


Karta produktu