Komfort, innowacja, jakość

szeroka oferta akcesorii meblowych

AMIX to nowoczesna, prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się firma, która doskonale zna potrzeby swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Oferowane przez nas akcesoria meblowe pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz minimalizację wykonywanych czynności.

Dowiedz się więcej

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

+ 48 85 742 14 75

Infolinia

zapraszam do kontaktu między 8.00 - 16.00

Telefon:+48 85 742 14 75

K PUSH TECH - Amortyzator

10,82 zł brutto

Więcej informacji

K PUSH TECH - opatentowany amortyzator, w pełni odnowiony i rozszerzony program automatycznego i bezuchwytowego systemu otwierania szafek. Specjalny wewnętrzny mechanizm zapewnia bardzo cichą i trwałą pracę systemu, dostosowany do szerokiej gamy dostępnych drzwi. Nowoczesny design, rozszerzony program siły sprężyn, gwarantujący prawidłowe funkcjonowanie nawet w dużych i ciężkich drzwiach szafek. Do produkcji zostały wykorzystane materiały o wysokiej wytrzymałości. Najwyższa siła magnesu na rynku.

Zredukowana przestrzeń pomiędzy drzwiami a korpusem szafki: szczelina 1,4 mm ; grubość pierścienia - 0,6 mm. Szerszy zakres regulacji: +6/-0,45 mm. Poza regulacja ujemną, sprężyna pozostaje nieaktywna, co zapewnia bezpieczeństwo przy montażu. Każde zatrzymanie trzpienia w pozycji 'stop' reguluje szczelinę w drzwiach o 0,15 mm. Kliknięcie trzpienia wskazuje maksymalne wykorzystanie regulacji.

Dostępny w wersji z odbojnikiem do szafek ze standardowymi zawiasami sprężynowymi oraz z magnesem do szafek z zawiasami bez sprężyny lub z odwrotną sprężyną. Perfekcyjne funkcjonowanie nawet przy średnicy otworu z małą tolerancją. Montaż płytki adaptera może być wykonany za pomocą wkrętów z łbem płaskim lub euro wkrętów, płytka może być użyta jako szablon do nawierceń.Karta produktu