Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
„>
„>
„>
” aria-label=”undefined” name=”customset[]” />
undefined
” aria-label=”undefined” name=”customset[]” />
undefined

System półek i wieszaków Exclusive

amix

ziewięć produktów w eleganckim białym kolorze, z elementami szkła, chromowanej stali lub rattanu syntetycznego. Wszystkie półki, wieszaki i kosze serii Exclusive wyposażone są w prowadnice z funkcją cichego domykania oraz pełnego wysuwu, które przez wszystkie lata użytkowania zagwarantują cichą i komfortową pracę. Jedną z zalet nowej gamy jest bardzo prosty montaż, regulacja oraz możliwość zamocowania frontów meblowych.

W najnowszej linii znajdą się półki, wieszaki na spodnie, krawaty itd. Półka wielofunkcyjna o symbolu EX003 wykonana jest z aluminium i chromowanej stali. Ciekawym, a zarazem niezwykle praktycznym elementem szafy jest aluminiowa szuflada na drobne elementy garderoby tj. bielizna, biżuteria czy paski – EX006. Jej powierzchnia podzielona jest na małe szufladki o układzie szachownicowym, co ułatwi nam segregowanie mniejszych elementów garderoby. Do przechowywania butów przeznaczona jest półka EX007 o wysokości 160 mm.

Poza półkami seria Exclusive zawiera dwa wieszaki na spodnie. Jednym jest model EX004 wykonany z aluminium, który ma wysokość 75 mm, drugim model EX005 połączony z koszykami na drobiazgi o wysokości 160 mm. Seria zawiera też wysuwane, podwieszane, aluminiowo-stalowe wieszaki do spodni: EX011 o szerokości 360 mm i wysokości 135 mm, EX012 o szerokości 650 mm i wysokości 135 mm oraz EX013 o szerokości 120 mm i wysokości 135 mm. Ostatnim modelem wieszaka jest EX015 – wieszak na krawaty o szerokości 140 mm i wysokości 70 mm.